Фулеренова вода не тільки забезпечує захист організму від негативних факторів - вона впливає на всю внутрішню воду організму. Організм людини утворюють трильйони спеціалізованих кліток. Кожна клітка – це складний комплекс, який можна порівняти із заводом-автоматом. Клітка обмежена ліпідною мембраною і наповнена цитоплазмою. Цитоплазма об'єднує всі клітинні структури і забезпечує обмін речовин. Основна речовина цитоплазми – вода.

Всі процеси  в організмі проходять у водному середовищі. Вода дуже тонким шаром покриває кожну біомолекулу і кожну клітинку. При народженні наше тіло на 86% складається з води. Протягом життя вміст води неухильно зменшується і в літньому віці знижується до 55%. Брак води порушує процеси, що забезпечують  життєдіяльність організму. Поки організм справляється, використовуючи наявні резерви, ми відчуваємо себе здоровими. Але з часом порушуються процеси обміну речовин і виникають нездужання і хвороби.

При зіткненні сферичних водних кластерів з поверхнею клітинних мембран відбувається відновлення структур водних оболонок, характерних для нормальних, здорових клітин. Таке відновлення підвищує стійкість клітинних мембран до впливу несприятливих факторів, поліпшує процеси трансмембранного транспорту й відновлює нормальні процеси енергопостачання усередині клітин.

Як це позначається на стані організму? Наприклад, забезпечує захист від вірусних інфекцій. Водна оболонка вірусів відрізняється від водної оболонки здорової клітини організму. Відновлення водних оболонок клітин утрудняє проникнення вірусів. А поза клітиною віруси не розмножуються, що дозволяє нам залишатися здоровими.

Подібним чином реалізується й протипухлинний ефект дії фулеренової води. Так само, як у вірусів, водна оболонка клітин пухлини значно відрізняється від водної оболонки здорової клітини організму. Відновленню водних оболонок клітин утрудняє появу новоутворінь, а якщо вони вже виникли, то стримує їхній ріст.

Клітини є «цеглинками», з яких побудований наш організм. Відновлення  і якісне функціонування їхніх водних оболонок забезпечують дуже сприятливі наслідки для організму в цілому. Захист і відновлення на рівні клітин приведе до захисту, відновленню і омолодженню всього організму людини.