Оновлюючи та захищаючи організм людини, фулеренова вода впливає також на шкіру. На відміну від японської та російської омолоджуючої фулеренової косметики, вода з молекулами вуглецю дозволяє впливати на стан шкіри не тільки зовні. Шкіра безупинно піддається негативним впливам. Оксидативний стрес розглядають як один з факторів старіння організму і основну причину старіння шкіри. Омолодження шкіри та усього організму - результат регулярного вживання фулеренової води.

В 2010 році групою вчених з університету в Нью Мексико був показаний досить несподіваний вплив рівня оксидативного стресу на вибір статевого партнера. Виявилося, що жінки й чоловіки без усяких аналізів, з одного погляду визначають тих, у кого найнижчий рівень оксидативного стресу. Чим нижче рівень оксидативного стресу, тим вища ймовірність народження здорових дітей. У найпривабливіших чоловіків і жінок антиоксидантна система працює щонайкраще.

Це пояснює чому найпривабливіші люди дуже часто - не найкрасивіші. І відкриває новий напрямок у косметиці - підтримуючи низький рівень оксидативного стресу, підвищувати свою привабливість. Завдяки унікальній антиоксидантній дії, кілька ковтків фулеренової води дозволяють підтримувати низький рівень оксидативного стресу протягом декількох тижнів. Весь цей час вода «в автоматичному режимі» нейтралізує виникаючі негативні впливи вільних радикалів.

Крім пиття, фулеренову воду можна використовувати для вмивання й обтирання. Її можна додавати у воду при прийомі загальних або місцевих ванн, при розпарюванні рук і ніг перед манікюром і педикюром. Після миття волосся фулеренову воду добре використовувати як кондиціонер, втираючи в шкіру голови.